-24%

Дуксер - код 5123 -2 - шарена - Промоциja

На залиха
SKU
336976
-24%
Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Дуксер - код 5123 -3 - шарена
  Дуксер - код 5123 -3 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Палто - код 643
  Палто - код 643
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5858 - небесно сина
  Фустан - код 5858 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Код D8506 - жолта
  Код D8506 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Комплет - код 804 - сиво
  Комплет - код 804 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Код AC-1003 - капучино
  Код AC-1003 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Фустан - код 6140 - розова
  Фустан - код 6140 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Код NH2813 - сина
  Код NH2813 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Кардиган - код 6440 - розова
  Кардиган - код 6440 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комплет - код 334 - циклама
  Комплет - код 334 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Дуксер - код 5017 - окер
  Дуксер - код 5017 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71