-24%

Дуксер - код 5123 -3 - шарена - Промоциja

На залиха
SKU
336991
-24%
Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Дуксер - код 5123 -2 - шарена
  Дуксер - код 5123 -2 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7045 - виолетова
  Фустан - код 7045 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Јакна - код 9195 - 1 - кафеава
  Јакна - код 9195 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 3. Маица - код 0589 - темно сина
  Маица - код 0589 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 547 - праска
  Фустан - код 547 - праска
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Комплет - код 8823 - сиво
  Комплет - код 8823 - сиво
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Фустан - код 8987 - кафеава
  Фустан - код 8987 - кафеава
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 7. Фустан - код 8477 - окер
  Фустан - код 8477 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Сукња - код 6767 - црна
  Сукња - код 6767 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.466,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 10. Фустан - код 2500 - зелена
  Фустан - код 2500 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71