Ново -24%

Дуксер - код 5123 -4 - шарена

На залиха
SKU
337006
-24%
Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.188,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 919 - путер зелена
  Блуза - код 919 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 696 - црна
  Фустан - код 696 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 3. Блуза - код 1619 - портокалова
  Блуза - код 1619 - портокалова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Сако - код 834 - небесно сина
  Сако - код 834 - небесно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Фустан - код 745 - бело
  Фустан - код 745 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 2255 - окер
  Фустан - код 2255 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 1197 - црна
  Фустан - код 1197 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комплет - код 333 - розова
  Комплет - код 333 - розова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Блуза - код 4032 - бело
  Блуза - код 4032 - бело
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 10. Фустан - код 974
  Фустан - код 974
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71