-24%

Дуксер - код 5123 -5 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337021
-24%
Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Фустан - код 409 - светло сина
  Фустан - код 409 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Џемпер - код 5547 - 2 - шарена
  Џемпер - код 5547 - 2 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 6669
  Блуза - код 6669
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 6268
  Тренерки - код 6268
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Код B65 - 4 - шарено
  Код B65 - 4 - шарено
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Блуза - код 11500 - небесно сина
  Блуза - код 11500 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Маица - код 3912 - розова
  Маица - код 3912 - розова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Код B9-801 - 8 - шарено
  Код B9-801 - 8 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Комплет - код 6022 - сиво
  Комплет - код 6022 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Панталони - код 8021 - црна
  Панталони - код 8021 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71