-20%

Елек - код 3318 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338131
-20%
Special Price MKD 2.203,71 Регуларна цена MKD 2.783,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Борда

Материјал: Найлон - 100%

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дълъг дамски елек грейка с качулка в бордо - код 4138
  Елек - код 4138 - борда
  Special Price MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
Слични производи
 1. Къс дамски топ бюстие в оранжево - код 2541
  Топ - код 2541 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Свободна дълга плетена дамска жилетка в черно - код 2927
  Фустан - код 2927 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски комплект тениска и панталон в бежово - код 5758
  Комплет - код 5758 - 1
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Кратки панталони - код 0320 - 8 - жолта
  Кратки панталони - код 0320 - 8 - жолта
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 5. Кардиган - код 2894 - кремова
  Кардиган - код 2894 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 8113 - 1 - црна
  Фустан - код 8113 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Къса атрактивна дамска пола с прехлупване в сиво каре - код 2544 - 1
  Сукња - код 2544 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 8190 - пудра
  Фустан - код 8190 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Код 1028 - бела
  Код 1028 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Кратки панталони - код 6614 - 3
  Кратки панталони - код 6614 - 3
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71