-41%

Елек - код 3318 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338161
-41%
Special Price MKD 1.623,71 Регуларна цена MKD 2.783,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Найлон - 100%

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 12050 - бела
  Блуза - код 12050 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1682 - капучино
  Блуза - код 1682 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 4293 - 2 - црвена
  Фустан - код 4293 - 2 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Фустан - код 9254 - пудра
  Фустан - код 9254 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Код B493
  Код B493
  Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
 8. Туника - код 2974 - црна
  Туника - код 2974 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Изчистена блуза рипс в черно - код 11662
  Блуза - код 11662 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Атрактивен дамски топ бюстие в бяло - код 7151
  Топ - код 7151 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71