-20%

Елек - код 3318 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338146
-20%
Special Price MKD 2.203,71 Регуларна цена MKD 2.783,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Окер

Материјал: Найлон - 100%

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дълъг дамски елек грейка с качулка в жълто - код 4138
  Елек - код 4138 - жолта
  Special Price MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 2. Дамски дълъг елек в цвят горчица - код 4020
  Елек - код 4020 - окер
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 3. Дълъг дамски елек с цип в жълто - код 7295
  Елек - код 7295 - жолта
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
Слични производи
 1. Код 525
  Код 525
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Сукња - код 4906
  Сукња - код 4906
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамски бански в две части с висока талия червено каре - код 7777 - 6
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Код B531 - шарена
  Код B531 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 2504 - шарено
  Фустан - код 2504 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска тениска плетиво - код 7634 - 1
  Маица - код 7634 - 1 - шарена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Дамски комплект къс топ с дълъг ръкав и дълга пола с висока талия в светлосиньо - код 3954
  Комплет - код 3954
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 0837
  Блуза - код 0837
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Туника - код 4605 - бела
  Туника - код 4605 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Фармерки - код 4865 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4865 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71