-26%

Елек - код 770 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
4355
-26%
Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8947 - шарена
  Фустан - код 8947 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Атрактивен къс дамски топ рипс в оранжево - код 13022
  Топ - код 13022
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Спортски комплет - код 7034 - пудра
  Спортски комплет - код 7034 - пудра
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 11974 - жолта
  Комплет - код 11974 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Фустан - код 4859 - борда
  Фустан - код 4859 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 9. Код B532 - бело
  Код B532 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Маица - код 0272 - бела
  Маица - код 0272 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71