Елек - код 770 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
4353-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект топ и къси панталонки в бяло - код 0851
  Комплет - код 0851 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Код Р43 - црна
  Код Р43 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Дълго кожено яке в цвят капучино с ефектен пух - код 4532
  Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Најниско MKD 2.842,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 4. Топ - код 1456 - бела
  Топ - код 1456 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Комбинезон - код 11947 - бела
  Комбинезон - код 11947 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 8192 - црвена
  Фустан - код 8192 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Панталони - код 5130
  Панталони - код 5130
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамска свободна плетена жилетка в лилаво - код 0553
  Кардиган - код 0553
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Атрактивен дамски клин - код 2874
  Хеланки - код 2874 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Кошула - код 0158 - 1 - бело
  Кошула - код 0158 - 1 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71