-74%

Џемпер - код 967 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39395
-74%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.566,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Џемпер

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Код B328
  Код B328
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Панталони - код 9095 - 1 - сиво
  Панталони - код 9095 - 1 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Код Р103 - ментол
  Код Р103 - ментол
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Кратки панталони - код 6815 - црна
  Кратки панталони - код 6815 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Хеланки - код 2285 - 1 - шарена
  Хеланки - код 2285 - 1 - шарена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 1822 - 1 - црна
  Фустан - код 1822 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Тренерки - код 3122 - 1 - црна
  Тренерки - код 3122 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 9. Сукња - код 3463 - пудра
  Сукња - код 3463 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Тренерки-долен дел - код 6056 - пудра
  Тренерки-долен дел - код 6056 - пудра
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71