-74%

Џемпер - код 967 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39417
-74%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 1.566,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 80% Полиестер - 20%

Тип на производ: Џемпер

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2255 - виолетова
  Фустан - код 2255 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Палто - код 3113 - окер
  Палто - код 3113 - окер
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 3. Блуза - код 2214 - црна
  Блуза - код 2214 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 5. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код AC-1016 - црна
  Код AC-1016 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Блуза - код 385 - окер
  Блуза - код 385 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Код 90144-13 - капучино
  Код 90144-13 - капучино
  Special Price MKD 2.116,71 Регуларна цена MKD 2.696,71
 9. Панталони - код 5424 - 1 - црна
  Панталони - код 5424 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код Р113 - црна
  Код Р113 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71