-72%

Џемпер - код 967 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39401
-72%
Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Џемпер

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в цвят мента - код 6922
  Код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Кошула - код 2764 - 1 - шарена
  Кошула - код 2764 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Фустан - код 7794 - сина
  Фустан - код 7794 - сина
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Фустан - код 0525
  Фустан - код 0525
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 0956 - розова
  Фустан - код 0956 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в бяло - код 45288
  Комплет - код 45288 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамска свободна блуза с паднало рамо от плетиво в черно - код 4588
  Блуза - код 4588 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Фустан - код 2865 - цветна
  Фустан - код 2865 - цветна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в цвят бордо - код 1407
  Комплет - код 1407 - 3 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Панталони - код 3987 - кремова
  Панталони - код 3987 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71