-53%

Џемпер - код 967 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39407
-53%
Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Вискоза - 80% Полиестер - 20%

Тип на производ: Џемпер

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 8787 - 2 - розова
  Код 8787 - 2 - розова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 14777 - 1
  Фустан - код 14777 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Маица - код 4360 - црна
  Маица - код 4360 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Свободна дамска тениска с остро деколте в масленозелено - код 2389
  Маица - код 2389
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Дамска тениска в светлорозово с надпис - код 1038
  Маица - код 1038
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 2663
  Фустан - код 2663
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Блуза - код 0277
  Блуза - код 0277
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 6979
  Фустан - код 6979
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Спортски комплет - код 1761 - црна
  Спортски комплет - код 1761 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамски бански цял с ефектен десен - код 0342 - 2
  Купачи - код 0342 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71