-72%

Џемпер - код 967 - светло сива - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39403
-72%
Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Светло сива

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Џемпер

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0177 - борда
  Блуза - код 0177 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комбинезон - код 1525 - розова
  Комбинезон - код 1525 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Јакна - код 1224 - 1 - црна
  Јакна - код 1224 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 2485 - 2 - црвена
  Фустан - код 2485 - 2 - црвена
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Топ - код 44833 - бела
  Топ - код 44833 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Тренерки - код 8177 - бела
  Тренерки - код 8177 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 9842 - 3 - небесно сина
  Тренерки - код 9842 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Код B27 - темно сина
  Код B27 - темно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Панталони - код 4464
  Панталони - код 4464
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71