-22%

Фармерки - код 125 - 3 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
6144
-22%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска свободна блуза с паднало рамо от плетиво в черно - код 4588
  Блуза - код 4588 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Топ - код 11909 - бело
  Топ - код 11909 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Панталони - код 4655 - пудра
  Панталони - код 4655 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамско палто с копчета и колан в сиво - код 6398
  Палто - код 6398 - сиво
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Фустан - код 0316 - црна
  Фустан - код 0316 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Фустан - код 0223 - црна
  Фустан - код 0223 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Къси вталени панталонки в черно рипс - код 10155
  Кратки панталони - код 10155 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамски бански с връзки в две части в розово - код 9512
  Купачи - код 9512 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Топ - код 8843
  Топ - код 8843
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Накъсани дамски дънки в синьо - код 4599
  Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.565,71