-22%

Фармерки - код 125 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
6141
-22%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 5292 - 1 - црна
  Тренерки - код 5292 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 11664 - црна
  Фустан - код 11664 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Екстравагантен черен къс топ потник с връзки - код 2600
  Топ - код 2600 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Фустан - код 1370 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1370 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Тренерки - код 1361 - 3
  Тренерки - код 1361 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 2890 - црна
  Фустан - код 2890 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в черно - код 3171
  Комплет - код 3171 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Блуза - код 1587 - бело
  Блуза - код 1587 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 2594 - 1 - розова
  Фустан - код 2594 - 1 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в светлосиньо - код 1300
  Маица - код 1300
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71