-50%

Фармерки - код 340 - 1 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40958
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 2666 - циклама
  Фустан - код 2666 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска свободна плетена жилетка в розово - код 0553
  Кардиган - код 0553 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски къс топ бюстие рипс в черно - код 11942
  Топ - код 11942 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 1294
  Фустан - код 1294
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 4123 - светло сина
  Маица - код 4123 - светло сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 8871
  Фустан - код 8871
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 1039 - 2 - шарена
  Фустан - код 1039 - 2 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Код B144 - црна
  Код B144 - црна
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00