-50%

Фармерки - код 341 - 1 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40962
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 3786 - розова
  Тренерки - код 3786 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Изчистен дамски топ рипс в червено - код 1269
  Топ - код 1269 - црвена
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Ефектни скъсани дамски дънки в светлосиньо - код 9586
  Фармерки - код 9986 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Код B336 - црна
  Код B336 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Фустан - код 5964 - бело
  Фустан - код 5964 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Маица - код 4500 - бело
  Маица - код 4500 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 2104 - небесно сина
  Фустан - код 2104 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Маица - код 0271 - бела
  Маица - код 0271 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Туника - код 4972 - црна
  Туника - код 4972 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Атрактивен дамски топ в светлорозово - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71