Фармерки - код 464 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37996-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска блуза в бежово с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 2 - кремова
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Дамски сет от три части топ, панталонки, сако пепит в бяло и черно - код 2213
  Комплет - код 2213 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 3. Тренерки - код 1354 - бела
  Тренерки - код 1354 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код B521 - тиркизна
  Код B521 - тиркизна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Атрактивен изрязан цял дамски бански костюм в черно - код 9204
  Купачи - код 9204 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамски елегантен къс топ потник в черно - 1396
  Топ - код 1396 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 550,71
 7. Фустан - код 8917 - капучино
  Фустан - код 8917 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Палто - код 8746 - сиво
  Палто - код 8746 - сиво
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 9. Дамски къс гащеризон в черно - код 6861
  Комбинезон - код 6861 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Панталони - код 7460 - црна
  Панталони - код 7460 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 898,71