Фармерки - код 514 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37974-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 11708 - бело
  Маица - код 11708 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 4790 - борда
  Фустан - код 4790 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8596 - црна
  Фустан - код 8596 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Палто - код 0960 - црна
  Палто - код 0960 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 12051 - бело
  Фустан - код 12051 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски бански в две части с висока талия в цвят горчица - код 6188
  Купачи - код 6188 - 6 - окер
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Елегантен дамски топ потник в бяло - код 2548
  Топ - код 2548 - 1 - бела
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Атрактивен бански цял в лилаво - код 1091
  Купачи - код 1091 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамски комплект блуза и пола в жълто - код 1668
  Комплет - код 1668 - 1 - жолта
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71