-28%

Фармерки - код 519 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
713
-28%
Special Price MKD 1.421,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Изчистени дамски дънки с висока талия в синьо - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Изчистени дамски дънки с висока талия в светлосиньо - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 1 - светло сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамски скъсани дънки с висока талия в синьо с принт - код 4195
  Фармерки - код 4195 - 1 - небесно сина
  MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Екстравагантни дамски скъсани дънки в синьо - код 4785
  Фармерки - код 4785 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Ефектни дамски дънки с ластик в синьо - код 4717
  Фармерки - код 4717 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Ефирен къс гащеризон с колан в синьо - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 11926 - ментол
  Фустан - код 11926 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Код B437 - окер
  Код B437 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 2890 - црна
  Фустан - код 2890 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 6954 - зелена
  Фустан - код 6954 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Топ - код 11963
  Топ - код 11963
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 6432
  Фустан - код 6432
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 4352 - црна
  Маица - код 4352 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 11965 - црна
  Фустан - код 11965 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дамска топла блуза в червено с принт - код 2535
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.101,71