Фармерки - код 712 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37964-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 7953 - црна
  Спортски комплет - код 7953 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски пуловер с паднало рамо в бяло - код 1634
  Џемпер - код 1634 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Маица - код 3233
  Маица - код 3233
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 2299 - бело
  Фустан - код 2299 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Дамски топ потник с метални презрамки в черно - код 8826
  Топ - код 8826 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Маица - код 2279 - бело
  Маица - код 2279 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Топ - код 2989
  Топ - код 2989
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комбинезон - код 7785 - капучино
  Комбинезон - код 7785 - капучино
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71