-28%

Фармерки - код 715 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
707
-28%
Special Price MKD 1.421,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Изчистени дамски дънки с висока талия в синьо - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Изчистени дамски дънки с висока талия в светлосиньо - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 1 - светло сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамски скъсани дънки с висока талия в синьо с принт - код 4195
  Фармерки - код 4195 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Екстравагантни дамски скъсани дънки в синьо - код 4785
  Фармерки - код 4785 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Ефектни дамски дънки с ластик в синьо - код 4717
  Фармерки - код 4717 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Дамска туника в червено - код 1215
  Туника - код 1215 - 6 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Елегантна дамска блуза в цвят пудра с ефектни ръкави - код 5565
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски свободен кожен панталон с ластик в бежово - код 5361
  Панталони - код 5361 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 6460 - бело
  Фустан - код 6460 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Спортно-елегантен дамски комплект сако и панталон в тъмносиньо - код 215
  Комплет - код 215 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 1687
  Фустан - код 1687
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Фустан - код 0233 - окер
  Фустан - код 0233 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 11922 - пудра
  Фустан - код 11922 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Боди - код 11935 - розова
  Боди - код 11935 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71