-33%

Фармерки - код 719 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
460
-33%
Special Price MKD 1.131,00 Регуларна цена MKD 1.711,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 4356 - 4
  Фармерки - код 4356 - 4
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фармерки - код 4370 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4370 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фармерки - код 4867 - 1 - сина
  Фармерки - код 4867 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фармерки - код 3743 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3743 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Фармерки - код 0491 - 4
  Фармерки - код 0491 - 4
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 6079 - 1
  Тренерки - код 6079 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 11808 - светло сина
  Фустан - код 11808 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Суитшърт дълъг с качулка в цвят горчица - код 7168
  Дуксер - код 7168 - окер
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 6426 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 6426 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Тренерки - код 1777 - розова
  Тренерки - код 1777 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Топ - код 77 - розова
  Топ - код 77 - розова
  Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 870,00
 7. Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамски спортен панталон със странични джобове и висока талия в масленозелено - код 0334
  Тренерки-долен дел - код 0334 - 1
  Најниско MKD 376,71
 9. Дамски гащеризон по тялолто в синьо - код 4199
  Комбинезон - код 4199 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 6459 - црвена
  Фустан - код 6459 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71