-36%

Фармерки - код 899 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40580
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 3743 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3743 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Ефектни дамски скъсани дънки с висока талия в светлосиньо - код 4876
  Фармерки - код 4876 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Ефектни скъсани дамски дънки с висока талия в синьо - код 4681
  Фармерки - код 4681 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Ефектни скъсани дамски дънки в светлосиньо - код 9586
  Фармерки - код 9986 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Ефектни накъсани дънки с висока талия в светлосиньо - код 46755
  Фармерки - код 46755 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Код B420 - црна
  Код B420 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамски комплект къс топ и панталон рипс в черно - код 2406
  Комплет - код 2406 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 4. Блуза - код 4086 - црвена
  Блуза - код 4086 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 12051 - црна
  Фустан - код 12051 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 300 - розова
  Блуза - код 300 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 1587 - црна
  Блуза - код 1587 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 8149 - розова
  Фустан - код 8149 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамски спортно-елегантен комплект панталон и блуза с дълъг ръкав в черно - код 0244
  Комбинезон - код 0244 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Маица - код 11970 - сиво
  Маица - код 11970 - сиво
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71