Фармерки - код 913 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37984-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1430 - црна
  Фустан - код 1430 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Ефектен дамски потник топ в черно - код 11882
  Топ - код 11882 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 2738 - шарена
  Фустан - код 2738 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивна лятна риза в светлосиньо - код 11923
  Кошула - код 11923
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 6590 - бело
  Фустан - код 6590 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 8840
  Фустан - код 8840
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Код B418
  Код B418
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Дамски пуловер с голи рамене в цвят горчица - код 3165
  Џемпер - код 3165 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамска свободна тениска в светлосиньо - код 0589
  Маица - код 0589 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамска туника в черно с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71