Фармерки - код 914 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37979-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 0320 - 7
  Кратки панталони - код 0320 - 7
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Дамски бански в две части с връзки в синьо - код 9512
  Купачи - код 9512 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Код Р115 - сиво
  Код Р115 - сиво
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Фустан - код 12051 - црна
  Фустан - код 12051 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамска свободна жилетка с качулка в цвят мента - код 9066
  Кардиган - код 9066 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Маица - код 2342 - црна
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 4807 - бела
  Фустан - код 4807 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дълго дамско шушляково яке с копчета в светлосиньо - код 8465
  Јакна - код 8456
  Special Price MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 9. Фустан - код 12644
  Фустан - код 12644
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 4
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71