Фармерки - код 917 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
701-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3675 - бело
  Маица - код 3675 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 6214
  Фустан - код 6214
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Маица - код 2990 - црна
  Маица - код 2990 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 10033 - зелена
  Фустан - код 10033 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 0424 - тиркизна
  Фустан - код 0424 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Атрактивен дамски топ бюстие в светлолилаво - код 7151
  Топ - код 7151
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 2726 - шарено
  Фустан - код 2726 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамско зимно пухено палто с копчета в черно - код 4664
  Палто - код 4664 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Фустан - код 9103 - црна
  Фустан - код 9103 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Код B21 - зелена
  Код B21 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.217,71