Фармерки - код 976 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37846-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ бюстие в масленозелено - код 2541
  Топ - код 2541
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Код B83 - кафеава
  Код B83 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Маица - код 0511 - бело
  Маица - код 0511 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 1272 - бело
  Фустан - код 1272 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 2960 - бело
  Фустан - код 2960 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Комплет - код 7520 - 1 - црна
  Комплет - код 7520 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 8. Фустан - код 0714 - 4 - пудра
  Фустан - код 0714 - 4 - пудра
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Ефектно дамско яке от две материи - код 6288
  Јакна - код 6288 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 10. Спортски комплет - код 5713 - ментол
  Спортски комплет - код 5713 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71