-55%

Фармерки - код 021 - темно сина

Нема на залиха
SKU
40942
-55%
Special Price ден 464,00 Регуларна цена ден 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 4033 - црна
  Јакна - код 4033 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 3033 - црвена
  Фустан - код 3033 - црвена
  Special Price ден 405,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 3. Фустан - код 841 - 2 - шарено
  Фустан - код 841 - 2 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 6964 - сиво
  Фустан - код 6964 - сиво
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 5. Јакна - код 4748 - путер зелена
  Јакна - код 4748 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Џемпер - код 5952 - розова
  Џемпер - код 5952 - розова
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 7. Код D8505 - црна
  Код D8505 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Маица - код 504 - црвена
  Маица - код 504 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 744 - бело
  Фустан - код 744 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Кошула - код 913 - бело
  Кошула - код 913 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71