-32%

Фармерки - код 063 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41262
-32%
Special Price MKD 1.218,00 Регуларна цена MKD 1.798,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3204 - 2 - бело
  Маица - код 3204 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамски комплект потник и къси панталонки в светлосиньо - код 3657 - лице
  Комплет - код 3657 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дамска тениска в син цвят - код 068
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Блуза - код 0629 - 4 - розова
  Блуза - код 0629 - 4 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Спортски комплет - код 11605 - бело
  Спортски комплет - код 11605 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 6. Дамска тениска с къдрички в бяло с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 2 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамска тениска с надпис в цвят капучино - код 4078
  Маица - код 4078 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Блуза - код 0157 - црвена
  Блуза - код 0157 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код 526
  Код 526
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71