-68%

Фармерки - код 213 - бела

Нема на залиха
SKU
41035
-68%
Special Price ден 522,00 Регуларна цена ден 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 625 - окер
  Фустан - код 625 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Јакна - код 9461 - розова
  Јакна - код 9461 - розова
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 3. Код OY1210 - окер
  Код OY1210 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Маица - код 5359 - светло сина
  Маица - код 5359 - светло сина
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 5. Блуза - код 5618 - сиво
  Блуза - код 5618 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Код NH2863
  Код NH2863
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 7. Фустан - код 611 - црвена
  Фустан - код 611 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Маица - код 2958 - окер
  Маица - код 2958 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Кардиган - код 848
  Кардиган - код 848
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Кардиган - код 1594 - сиво
  Кардиган - код 1594 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71