-29%

Фармерки - код 314 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41227
-29%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 1.972,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 4387 - 1
  Фармерки - код 4387 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фармерки - код 4392 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4392 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фармерки - код 3242 - 1
  Фармерки - код 3242 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фармерки - код 4314 - 1
  Фармерки - код 4314 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Топ - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Код Р79
  Код Р79
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Блуза - код 4413
  Блуза - код 4413
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Елегантен дамски топ с остро деколте в светлолилаво - код 2989
  Топ - код 2989
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 6175 - сиво
  Тренерки - код 6175 - сиво
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 6. Фустан - код 2994 - пудра
  Фустан - код 2994 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Маица - код 3233
  Маица - код 3233
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 2180 - 1
  Блуза - код 2180 - 1
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Маица - код 0511 - 5 - жолта
  Маица - код 0511 - 5 - жолта
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71