-29%

Фармерки - код 314 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41228
-29%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 1.972,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 4785 - 1 - сина
  Фармерки - код 4785 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фармерки - код 46755 - 1
  Фармерки - код 46755 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Фармерки - код 4599 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фармерки - код 4591 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4591 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Маица - код 2283 - бело
  Маица - код 2283 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Комбинезон - код 5622 - црна
  Комбинезон - код 5622 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 625 - ментол
  Фустан - код 625 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 1596 - 2 - црвена
  Блуза - код 1596 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Топ - код 2014 - капучино
  Топ - код 2014 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Стилен дамски гащеризон в бял цвят - код 700
  Комбинезон - код 700 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Разкроена дамска пола в червено - код 7400
  Сукња - код 7400 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамска тениска рипс в светлосиньо с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71