-50%

Фармерки - код 340 - 1 - светло сина

Нема на залиха
SKU
40958
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код DM-13 - црна
  Код DM-13 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Код AC-1017 - црна
  Код AC-1017 - црна
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 3. Панталони - код 8585 - пудра
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Топ - код 4567 - црвена
  Топ - код 4567 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Блуза - код 0990 - окер
  Блуза - код 0990 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Маица - код 3580 - 1 - бела
  Маица - код 3580 - 1 - бела
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Фустан - код 6643 - црна
  Фустан - код 6643 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 3355-2 - црна
  Фустан - код 3355-2 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 9. Комплет - код 0028 - црна
  Комплет - код 0028 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 8768 - црна
  Блуза - код 8768 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71