-50%

Фармерки - код 340 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40957
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски дънки по тялото в тъмносиньо - код 2523
  Фармерки - код 2523 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11965 - кремова
  Фустан - код 11965 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 11763 - капучино
  Маица - код 11763 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Ефектен дамски топ рипс в бяло - код 1749
  Топ - код 1749 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 11965 - бела
  Фустан - код 11965 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 2074 - пудра
  Фустан - код 2074 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Маица - код 4261 - виолетова
  Маица - код 4261 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Фустан - код 8841 - сиво
  Фустан - код 8841 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Сако - код 2900 - бело
  Сако - код 2900 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Код B144 - темно сива
  Код B144 - темно сива
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
 10. Дамска тениска с надпис в бежово - код 11905
  Маица - код 11905 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71