-50%

Фармерки - код 341 - 1 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40962
-50%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски дънки скъсани с висока талия в светлосиньо - код 0119
  Фармерки - код 0119 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамски дънки по тялото в тъмносиньо - код 2523
  Фармерки - код 2523 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Код 1028 - црна
  Код 1028 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Комбинезон - код 1390 - 1 - кремова
  Комбинезон - код 1390 - 1 - кремова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Спортно долнище в бяло - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Маица - код 2980 - црна
  Маица - код 2980 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Топ - код 11963
  Топ - код 11963
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 4534 - капучино
  Фустан - код 4534 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Бански комплект в две части с връзки в лилаво лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 8 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 41511 - црна
  Блуза - код 41511 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 7003 - небесно сина
  Фустан - код 7003 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71