-45%

Фармерки - код 353 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41031
-45%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4551
  Фармерки - код 4551 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамски дънки изчистени висока талия в синьо - код 3870
  Фармерки - код 3870 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Накъсани дамски дънки с висока талия в светлосиньо - код 3840
  Фармерки - код 3840 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамски дънки скъсани с висока талия в светлосиньо - код 4506
  Фармерки - код 4506 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Изчистени дамски дънки с висока талия в светлосиньо - код 4393
  Фармерки - код 4393 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Маица - код 6596 - црна
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Маица - код 4374 - бело
  Маица - код 4374 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 2663 - виолетова
  Фустан - код 2663 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в светлосиньо - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Код Р43 - црна
  Код Р43 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Тениска в бяло с ефектен принт - код 495
  Маица - код 495 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Маица - код 1089 - 2 - бела
  Маица - код 1089 - 2 - бела
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Блуза - код 0157 - црна
  Блуза - код 0157 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 4483 - зелена
  Фустан - код 4483 - зелена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71