Фармерки - код 464 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37996-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код Р68
  Код Р68
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 2. Блуза - код 4129 - црна
  Блуза - код 4129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Код AC-1006 - капучино
  Код AC-1006 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 8570 - бело
  Блуза - код 8570 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 3597 - кремова
  Маица - код 3597 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Јакна - код 0607 - црна
  Јакна - код 0607 - црна
  Најниско MKD 2.928,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 7. Комплет - код 3015 - ментол
  Комплет - код 3015 - ментол
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Комплет - код 6022 - сиво
  Комплет - код 6022 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Палто - код 3113 - окер
  Палто - код 3113 - окер
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71