-32%

Фармерки - код 509 - 2 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40928
-32%
Special Price MKD 1.218,00 Регуларна цена MKD 1.798,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 8185 - 1
  Фармерки - код 8185 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фармерки - код 4393 - 1
  Фармерки - код 4393 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фармерки - код 4394 - 1
  Фармерки - код 4394 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фармерки - код 4392 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4392 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фармерки - код 4314 - 1
  Фармерки - код 4314 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Атрактивен дамски топ в бяло - код 4303
  Топ - код 4303 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Дамска риза в червено с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 2 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 6144 - капучино
  Фустан - код 6144 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Спортски комплет - код 9320 - циклама
  Спортски комплет - код 9320 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Маица - код 2611 - сина
  Маица - код 2611 - сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Тренерки - код 1361 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Код Р43 - црна
  Код Р43 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71