Фармерки - код 514 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37974-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5878 - ментол
  Фустан - код 5878 - ментол
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Блуза - код 0936 - ментол
  Блуза - код 0936 - ментол
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Фустан - код 6113 - циклама
  Фустан - код 6113 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Свободна дамска туника в три цвята - код 3108 - 1
  Туника - код 3108 - 1 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Код B340
  Код B340
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Фустан - код 2595
  Фустан - код 2595
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Комплет - код 3104 - виолетова
  Комплет - код 3104 - виолетова
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Блуза - код 0177 - црвена
  Блуза - код 0177 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Палто - код 3113 - 1 - кафеава
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71