-28%

Фармерки - код 519 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
713
-28%
Special Price MKD 1.421,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фармерки - код 3242 - 1
  Фармерки - код 3242 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фармерки - код 4314 - 1
  Фармерки - код 4314 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фармерки - код 4266 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4266 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Фармерки - код 4278 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4278 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Слични производи
 1. Блуза - код 9792 - 2 - бело
  Блуза - код 9792 - 2 - бело
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Блуза - код 975 - бело
  Блуза - код 975 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дуксер - код 6269 - 1 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 1 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Јакна - код 4315 - 1
  Јакна - код 4315 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Код Р115 - црна
  Код Р115 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Фустан - код 6299
  Фустан - код 6299
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Кошула - код 1417 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фармерки - код 4281 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4281 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 9. Туника - код 0642 - бело
  Туника - код 0642 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Блуза - код 1626 - 2 - црна
  Блуза - код 1626 - 2 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71