Фармерки - код 519 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
714-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 5262
  Тренерки - код 5262
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Код DD-570 - жолта
  Код DD-570 - жолта
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 1233
  Фустан - код 1233
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 11826 - розова
  Маица - код 11826 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Изчистен дамски топ в бяло - код 11551
  Топ - код 11551 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 7. Тениска с ефектен принт в червено - код 3204
  Маица - код 3204 - 1 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Тренерки - код 5069 - ментол
  Тренерки - код 5069 - ментол
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 10. Блуза - код 5525
  Блуза - код 5525
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71