-40%

Фармерки - код 52 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40946
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B290
  Код B290
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 2378
  Фустан - код 2378
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 5965
  Фустан - код 5965
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 1729 - црна
  Фустан - код 1729 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 4150 - црна
  Блуза - код 4150 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Маица - код 6596 - бело
  Маица - код 6596 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 11643 - бело
  Фустан - код 11643 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Кратки панталони - код 1455 - ментол
  Кратки панталони - код 1455 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 7413 - розова
  Фустан - код 7413 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71