-15%

Фармерки - код 522 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1296
-15%
Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 1.885,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 3897 - 2 - темно сина
  Фармерки - код 3897 - 2 - темно сина
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 2. Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
Слични производи
 1. Код CK3316 - црна
  Код CK3316 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Код 10021А - жолта
  Код 10021А - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Маица - код 608 - виолетова
  Маица - код 608 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 115000
  Блуза - код 115000
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Код B133 - кафеава
  Код B133 - кафеава
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Фустан - код 8484 - темно зелена
  Фустан - код 8484 - темно зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 8706 - 3 - темно виолетова
  Фустан - код 8706 - 3 - темно виолетова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 378 - 2 - шарено
  Блуза - код 378 - 2 - шарено
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Кошула - код 827 - бела
  Кошула - код 827 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Код B62 - 5 - шарено
  Код B62 - 5 - шарено
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71