-37%

Фармерки - код 589 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41120
-37%
Special Price MKD 986,00 Регуларна цена MKD 1.566,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 1112 - сина
  Фармерки - код 1112 - сина
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Фармерки - код 3088 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3088 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 3. Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 4. Фармерки - код 3142 - сина
  Фармерки - код 3142 - сина
  Најниско MKD 956,71
 5. Фармерки - код 3142 - сина
  Фармерки - код 3142 - сина
  Најниско MKD 956,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3999 - црвена
  Фустан - код 3999 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 3991 - бело
  Блуза - код 3991 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Код OY1206 - жолта
  Код OY1206 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 4151 - небесно сина
  Фустан - код 4151 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Џемпер - код 392 - црна
  Џемпер - код 392 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комплет - код 6022 - небесно сина
  Комплет - код 6022 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Блуза - код 6561 - зелена
  Блуза - код 6561 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 5455 - окер
  Блуза - код 5455 - окер
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Дуксер - код 3262 - кремова
  Дуксер - код 3262 - кремова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71