-34%

Фармерки - код 643 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41416
-34%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 2.117,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 4282 - 1
  Фармерки - код 4282 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фармерки - код 4393 - 1
  Фармерки - код 4393 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фармерки - код 4399 - 1
  Фармерки - код 4399 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Фармерки - код 4387 - 1
  Фармерки - код 4387 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фармерки - код 4392 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4392 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6947 - виолетова
  Фустан - код 6947 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 6581 - бело
  Маица - код 6581 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Тренерки - код 1777 - зелена
  Тренерки - код 1777 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Код В146 - пудра
  Код В146 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Кошула - код 1417 - 3 - ментол
  Кошула - код 1417 - 3 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамска тениска с принт зодия рак в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 0308 - путер зелена
  Блуза - код 0308 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Код AC-1022 - кафеава
  Код AC-1022 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Џемпер - код 7333
  Џемпер - код 7333
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Блуза - код 4229 - розова
  Блуза - код 4229 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71