Фармерки - код 712 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37964-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11615 - розова
  Блуза - код 11615 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фармерки - код 3252 - 1 - шарена
  Фармерки - код 3252 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Къс дамски топ в бяло - код 2910
  Топ - код 2910 - 1 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Палто - код 164 - путер зелена
  Палто - код 164 - путер зелена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Блуза - код 1596 - црна
  Блуза - код 1596 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 1656
  Фустан - код 1656
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Тренерки - код 1777
  Тренерки - код 1777
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Код B298 - розова
  Код B298 - розова
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 9. Комплет - код 1727
  Комплет - код 1727
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Ефектна дамска риза в цвят горчица - код 4169
  Кошула - код 4169 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71