-28%

Фармерки - код 715 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
707
-28%
Special Price MKD 1.421,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 4785 - 1 - сина
  Фармерки - код 4785 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фармерки - код 46755 - 1
  Фармерки - код 46755 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фармерки - код 4591 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4591 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фармерки - код 4717 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4717 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ рипс в черно - код 0962
  Топ - код 0962 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 9968 - ментол
  Фустан - код 9968 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Маица - код 4352 - црна
  Маица - код 4352 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 10044
  Фустан - код 10044
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кратки панталони - код 4563 - 2 - бела
  Кратки панталони - код 4563 - 2 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Јакна - код 4593 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 4593 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Код В147 - пудра
  Код В147 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 0055 - борда
  Блуза - код 0055 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71