Фармерки - код 719 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
457-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска с принт в бяло - код 3024
  Маица - код 3024 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 41488 - бело
  Блуза - код 41488 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Комплет - код 2429 - 1 - шарена
  Комплет - код 2429 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Елек - код 2519 - 2 - сиво
  Елек - код 2519 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Елек - код 1307 - 1
  Елек - код 1307 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Код AC1001
  Код AC1001
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Дамска тениска в бяло с надписи - код 4354
  Маица - код 4354 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  Спортски комплет - код 8030 - 2 - црвена
  MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Фустан - код 5878
  Фустан - код 5878
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.623,71